Hry a Knížky

Co se stane, když se jednou za rok sejde parta kamarádů a rozehraje epickou kampaň stolní hry na hrdiny? Tak přesně na motivy takové kampaně je napsaná připravovaná první knížka Drak ze série Aldenor.

Pro více info klikněte na obrázek.

Akce počítačových stříleček z devadesátek a začátku nového tisíciletí u Vás doma na stole. Budete opatrně volit každý krok a obezřetně volit vybavení každého svého hrdiny. Nebo se bezhlavě vrhnete se svým týmem na nepřítele a nebudete hledět na ztráty? Tak přesně tohle jsou rozhodnutí, která budete muset udělat v Table Troopers. Stolní hře, kterou pro vás aktuálně připravujeme.

Pro více info klikněte na obrázek.

Puzzle Pieces a Walker of Aldenor jsou mobilní hry, které jsme pro Vás připravili

Puzzle Pieces, je rychlá a nenáročná postřehová hra, kterou můžete kdykoliv zapnout, pozastavit a nebo vypnout – perfektní pro ukrácení dlouhé chvíle.
Získat hru: Android & PC

Walker of Aldenor, dříve známý jako Project: Walker je motivační hra, která Vás přinutí ke každodennímu pohybu pomocí jednoduchého systému odměn. Odměny Vám umožní vystavět si vlastní opevnění a ubránit se nájezdu krvelačných nepřátel.
Získat hru: Android

Upozornění: V této chvíli máme pouze anglické stránky pro tyto hry. Kliknutím budete přesměrování na mezinárodní stránky společnosti.

Pro více info klikněte na obrázek.