Počítačové a Mobilní hry

Hry, především ty počítačové a mobilní, jsou mým koníčkem odjakživa. Níže následuje seznam her mnou vyvinutých a jejich stručné představení, pro více informací prosím navštivte odpovídající stránky v obchodě, a nebo specializovanou stránku na mých mezinárodních webovkách – u každé hry je uveden odkaz na obojí.


Gems Defenders

Akční, příběhové propojení Spoj-3-Hry s Tower-Defense strategií. V Gems Defenders je hráč postaven do role obránce osady Dylan v království Aldenor.

Gems Defenders on Steam

Hra je aktuálně ve fázi Beta testování s plánovaným datem vydání přibližně v polovině roku 2024. Cílovou platformou je operační systém Windows a hra bude dostupná za symbolickou cenu v obchodě Steam.

Gems Defenders v plné verzi nabízí 50 příběhových úrovní, 4 herní módy, vysoké množství experimentování, kombinování a přizpůsobení si herního stylu pomocí kombinace talentů dvou hrdinů, 12 zbraní, 6 vylepšení a skoro 20 kouzel.

Pro více informací navštivte mé anglické stránky a nebo stránku v obchodě Steam.


Puzzle Pieces on Steam
Puzzle Pieces

Akční postřehovka, v Puzzle Pieces je Vaším cílem jediné – dosáhnout co největšího scóre a porazit předešlý rekord.

Hra byla vyvinuta v roce 2020 a vydána začátkem roku 2021 pro operační systémy Windows a Android v obchodech Steam a Google Play.

Intuitivní ovládání, úžasná synthwave hudba producenta A Drop A Day a nepřetržitá, rychlá akce, která prověří a zocelí Vaše reflexy. Puzzle Pieces jsou první hrou, kterou jsem se po dlouhých rozvahách rozhodl veřejně a oficiální vydat.

Hra je do dnešního dne plně podporována s občasnými updaty zajišťujícími kompatibilitu se změnami na platformách Windows a Android. Hru lze hrát na Android telefonech zdarma, bez rušivých reklam, nebo za symbolickou částku zakoupit v obchodě Steam a podpořit tak můj budoucí vývoj.

Pro více informací navštivte mé anglické stránky, a nebo stránky v obchodech Steam a Google Play.


Walker of aldenor

Motivační gamifikační aplikace, která měla lidi motivovat chodit.

Bohužel jen malé části těchto plánů tato hra dostála.

Walker of Aldenor on Google Play

Walkera jsem naprogramoval primárně pro své vlastní potřeby, když jsem chtěl změnit svůj vlastní, sedavý, způsob života. Ač tvorba gamifikačních aplikací vypadá na povrchu neskutečně komplikovaně, velice rychle jsem zjistil, že se jedná o poměrně snadnou výzvu. Problém nastal až v kompatibilitě s platformou.

Walker of Aldenor je do dnešního dne dostupný na obchodě Google Play a je plně kompatibilní s poslední verzí systému Android, bohužel z důvodů malého zájmu ze strany hráčů, vysokých nároků a neustálých změn ze strany společnosti Google je Walker of Aldenor první hrou, kterou jsem se rozhodl opustit. I tak bude hra nadále získávat updaty pro udržení kompatibility s budoucími verzemi Android, ale rozhodl jsem se nadále neopravovat nově nalezené chyby, nebo přidávat nový obsah.

Hra je sice plně funkční a dostupná, nicméně funkce nativního krokoměru, která hru činila v porovnání s podobnými hrami v oboru unikátní, z důvodu změn kompatibility přestala v novějších verzích systému Android fungovat. Hru lze nadále hrát pomocí využití akcelerometru, což bylo původně legacy řešení pro starší telefony a ironicky přežilo komplexní krokoměr, nicméně zážitek ze hry tak není úplný. Z tohoto důvodu jsem ze hry odebral veškerou monetizaci.

Pro více informací navštivte mé anglické stránky, a nebo stránky v obchodě Google Play.