Ostatní projekty

Zde naleznete další menší, převážně rozpracované projekty.


Table troopers

Akce počítačových stříleček z devadesátek a začátku nového tisíciletí u Vás doma na stole. Budete opatrně volit každý krok a obezřetně volit vybavení každého svého hrdiny. Nebo se bezhlavě vrhnete se svým týmem na nepřítele a nebudete hledět na ztráty? Tak přesně tohle jsou rozhodnutí, která budete muset udělat v Table Troopers. Stolní hře, kterou pro vás aktuálně připravuji.

Hra je aktuálně ve fázi testování a bude dostupná zdarma a nebo za symbolický poplatek prostřednictvím platformy Itch.IO.


Kniha ALdenor

Co se stane, když se jednou za rok sejde parta kamarádů a rozehraje epickou kampaň stolní hry na hrdiny? Tak přesně na motivy takové kampaně je napsaná připravovaná první knížka Drak ze série Aldenor.

Kniha čtenáře provází fantastickým světem Aldenoru a částečně dokresluje události vyobrazené ve hrách Walker of Aldenor a Gems Defenders.

Kniha je aktuálně ve třetí fázi beta-čtení a čekají jí finální gramatické a stylistické úpravy. Kniha bude vydána elektronicky prostřednictvím českého nakladatelství, a nebo samonákladem.